חי שן, מרפאת שיניים, רפואה דחופה 24 שעות, "מקצועיות עם חדשנות" בניהולה של ד"ר אנדראה לוזובר, רופאת שיניים מברזיל עם 25 שנות ניסיון בטיפולי שורש עם דיפלומה מברזיל והצטיינות באסתטיקה דנטאלית.

המרפאה מציעה לכם טיפולי שיניים איכותיים לטיפוח השן לכל הגילאים ומעניקה שירות ייחודי ואדיב לכל לקוח ,עם דגש מיוחד על הבריאות והצרכים של המטופל. המרפאה מספקת טיפולים לאנשים שסובלים מחרדה בעזרת גז צחוק.
שימוש בטכניקות: minimal invasive, הקפדה לשמירת השניים בריאות.

ד"ר אנדראה סימה לוזובר- אחראית המרפאה
בעלת ידע עשיר ורחב בתחום רפואת השיניים, טיפולי שורש, השתלות דנטליות, ישור שיניים, בעיות בנחירות ודום נשימה (טכניקה חדשנית),  אסתטיקה דנטלית וביצוע  שחזורי שיניים על פי שיטות מתקדמות.
תואר שני בטיפולי שורש,  אוניברסיטת 'UNESA', ריו-דה-ז'נרו, ברזיל.
לצפייה בקורות החיים של ד"ר לוזובר לחצו כאן
 
טיפולים ייחודיים-טיפוח ושימור השן
• רמת המקצועיות הגבוהה של מרפאת חי-שן מאפשרת להציע טיפולים איכותיים וייחודיים למטופלים הסובלים מחרדה דנטאלית, מפחדים להגיע לרופא שיניים או מתקשים לתפקד על כסא המטופל. הפיתרון הוא טיפול שיניים בשיטות שד"ר אנדראה פיתחה במשך השנים תוך כדי אווירת ZEN, ללא לחץ ובעזרת גז צחוק, שמאפשר למטופל להיות במצב רגוע.
• המאפיינים הבולטים של מרפאת חי-שן הם דגש מיוחד על הצורך של המטופל ובריאותו כולל הקשבה וסבלנות עם הקפדה לשימור השן.

• החלפת סתימות אמלגם לסתימות לבנות (קומפוזית או חרסינה דחוסה)

• השתלות דנטליות בעזרת תוכנה 3D (תלת מימד)

 
חדשנות טכנולוגית ואיכות השירות

•במרפאה חי-שן מבוצעים כל סוגי הטיפולים על ידי רופאים עם ניסיון רב. עובדים עם החומרים המתקדמים ביותר של החברות המובילות את שוק רפואת השיניים בעולם המתקדם, כולל ציוד ומכשור חדשני לטיפולי שורש, סנסורים לרנטגן דיגיטלי, ומכשיר של גז צחוק.

אסתטיקה של הפה

• תחום שזוכה כיום לעניין רב הוא שיקום הפה והאסתטיקה של הפה והחיוך. כאן, נוסף לפתרון הבעיות הדנטאליות, מחזירים למטופל את מראה הפנים החייכניות באמצעות טיפולים כגון שתלים דנטליים, טיפולים להשתלת מערכת שיניים שלמה וטיפולים באמצעות כתרים ושיניים תותבות המותאמות לאסתטיקה של המטופל.

• מרפאת חי-שן עובדת בשיתוף פעולה עם הטכנאים המובילים את השוק של מעבדות השיניים, עם דגש על אסתטיקה ויצירתיות.

• אחד הטיפולים המיוחדים במרפאת חי-שן, הוא ציפוי למינייט לשיניים (porcelain veneers - ציפוי חרסינה דקיק). מדובר בחרסינה חזקה במיוחד ובזכות דקיקותה יכול רופא השיניים להכין ציפויי חרסינה עם השחזה מינימאלית של השיניים ללא צורך בטיפולי שורש.
• עוד טיפול שמבצעים במרפאת חי-שן, הוא שחזור (סתימה) מחרסינה דחוסה של מערכת E-MAX מבית IVOCLAIR, שזה תחליף ל"סתימות לבנות" לחללים גדולים של שיניים אחוריות, שמאפשר לשחזר את השן עם האטימה הטובה ביותר ויוצרת אסתטיקה מושלמת.

 

אחריות מקצועית
• לקוחות חי-שן שעברו טיפולי כתרים ושתלים דנטליים מקבלים בסיום העבודה תעודת אחריות מידי המרפאה, לכן כשבמרפאת חי-שן אומרים "אחריות רפואית מקצועית" אנחנו מתכוונים לכל מילה.


 
 

 

חי שן, מרפאת שיניים 24 שעות, רופאת שיניים חירום נתניה

  

רפואת שיניים דחופה 24 שעות בנתניה

 

לקביעת פגישת ייעוץ חינם
שלח הודעה
ההודעה נשלחה בהצלחה
This field is required.
This field is required.
This field is required.