טיפול בדלקת חניכיים

  

 

כמעט כל אדם בשלב מסוים בחייו יראה דם מבצבץ לו בזמן צחצוח השיניים, בהרבה מן המקרים מדובר בדלקת חניכיים – ואם לא מטפלים בדלקת , היא רק תמשיך ועלולה לגרום לבעיות קשות יותר אשר יצריכו טיפולים יקרים במיוחד.

 

לפעמים הבעיה מורכבת יותר ולא רק נמצאת בחניכיים ולכן יידרש בדיקות נוספות ואבחון מדויק יותר במרפאת חי-שן, תקבלו אבחון והסבר מדויק וכמו כן, הטיפול מתאים למקרה שלך.

 

חי-שן הינה מרפאת שיניים בניהולה של ד"ר אנדראה סימה לוזובר, רופאת שיניים מומחית באנדודונטיה (טיפוליי שורש )עם דיפלומה ברזילאי והצטיינות ב- טיפול בדלקת חניכיים ואסתטיקה דנטאלית עם ניסיון של 21 שנים.

 

המרפאה מציעה טיפולים בדלקת חניכיים וטיפוליי שיניים איכותיים לכל הגילאים עם שירות ייחודי לכל לקוח – סובל מחרדה מרופא שיניים ? הסר חשש מליבך, אנו נעשה הכול כדי להפחית את החרדה בעזרת טכניקות מהרפואה הוליסטי ביחד עם הגז צחוק.

 

אנו נעזרים במכשור המתקדם בעולם ודואגים לשידרוג בהתאם – המרפאה מציעה טיפולים המתמקדים ברפואת שיניים (סתימות ניקוי , טיפוליי שורש, שחזור טיפולי שורש וכו'..) וגם בכל הקשור לאסתטיקת הפה ושיפור החיוך.

 

לקבלת מידע נוסף על טיפול בדלקת חניכיים וטיפולים נוספים במרפאה במחירים אטרקטיביים התקשרו כעת או השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

 

רפואת שיניים דחופה 24 שעות בנתניה

 

לקביעת פגישת ייעוץ חינם
שלח הודעה
ההודעה נשלחה בהצלחה
This field is required.
This field is required.
This field is required.